Tato stránka používá soubory cookies. Používáním této stránky, bez vypnutí cookies ve Vašich nastaveních prohlížeče, souhlasíte s jejich používaním.
OK

Adventní zájezd

02. Leden 2024

Zájezd do Drážďan byl nádherný. Historické centrum nás okouzlilo hned při příjezdu a tato kouzelná atmosféra na nás dýchala při každém kroku. Jak při pohledu na nástěnný obraz Fürstenzug, na kostel Frauenkirche nebo přímo na vánočním trhu.

Zážitků má každý z nás mnoho a popisovat každý z nich, stejně jako každou památku, by vydalo na několik listů A4, a přesto by to bylo zbytečné, když si všechny tyhle informace dokáže většina z nás najít na Googlu do pár minut.

Místo toho bych chtěla vyzdvihnout, jak skvěle jsme se tam poznali, spřátelili, a jak jsme dokázali spolupracovat napříč třídami, obory a ročníky. Drážďany nám pomohly vystoupit z jakýchsi škatulek, ve kterých jsme byli rozděleni. Myslím si, že tohle je ten nejdůležitější bod. Jak pro nás, tak i pro ostatní není nic důležitějšího, než abychom dokázali jako budoucí zdravotní sestry, pečovatelky a státní úředníci spolupracovat. A i když ve mně samotné evokují tyto řádky levný propagandistický kýč, je to tak. Takové jsou mé pocity.

Myslím si, že za všechny můžu říct jedno. Děkujeme. Děkujeme, že jsme se mohli účastnit a doufáme, že takových zájezdů bude v budoucnu víc.

Lucie Fürstová a Maj Erak  ze 4. SČ ve spolupráci se studentkami 4.PB 

Aktuální akce

Dnes
  • Dnes nejsou žádné akce
Zítra
  • Zítra nejsou žádné akce