Tato stránka používá soubory cookies. Používáním této stránky, bez vypnutí cookies ve Vašich nastaveních prohlížeče, souhlasíte s jejich používaním.
OK

Výsledky přijímacího řízení - 3.kolo

25. Srpen 2020

3. kolo přijímacího řízení obor Sociální činnost 2020

registrační číslo přijat/nepřijat body
363 přijat/a 58

 

3. kolo přijímacího řízení obor Veřejnosprávní činnost 2020

registrační číslo přijat/nepřijat body
478 přijat/a 53

Všem úspěšným uchazečům o studium na naší škole gratulujeme a těšíme se na ně. Připomínáme, že ode dne 25.7. 2020 běží lhůta pro odevzdání zápisového lístku, která je 10 pracovních dnů. V případě, že uchazeč neodevzdá zápisový lístek ve stanovené lhůtě, vzdává se práva na přijetí a na jeho místo může být přijat jiný žák.

Prosíme, neprodleně informujte školu, pokud jste byl/a přijat/a na jinou školu. Uvolníte tak místo pro uchazeče, kteří splnili kritéria pro přijetí, ale nebyli přijati pro velký počet uchazečů.

Pokud se místo uvolní, žádá uchazeč ředitele školy o změnu rozhodnutí, nepodává odvolání.  Písemné rozhodnutí o nepřijetí bude všem uchazečům zasláno obratem do vlastních rukou. Uchazeči, kteří splnili podmínky přijímacího řízení, mohou podat žádost o vydání nového rozhodnutí, a to ve lhůtě do 3 pracovních dnů ode dne jeho doručení. Žádost nelze podat před doručením písemného rozhodnutí o nepřijetí. 

 

Aktuální akce

Dnes
  • Dnes nejsou žádné akce
Zítra
  • Zítra nejsou žádné akce